אודות

דן ציפורי קן הציפורים

מוסיקה היא החיים שלי.
גדלתי באייטיז… את השיר הראשון כתבתי בכיתה א', וההקלטות הראשונות היו על טייפ, עם הקשה על כוסות ונשיפה במלודיקה. למדתי חלילית ומנדולינה בקונסרבטוריום וקיבלתי שיעורי בלט (בניגוד לרצוני 😝).
למדתי מוסיקה אמריקאית בבקליפורניה בכיתה ה׳. עבדתי כDJ בחטיבה. למדתי גיטרה חשמלית אצל ארז נץ. בלוז, רוק קלאסי. ההקלטות השתכללו עם טייפ 4 ערוצים, גיטרה חשמלית ופדאלים, ומכונת תופים.
למדתי שנה בביה"ס רימון למוסיקה. המחשב נכנס לאולפן. כתבתי, הלחנתי והופעתי עם הלהקה שלי, עד שב1996 המוסיקה נהייתה גם המקצוע שלי.

מהפרקטיקה למדתי הכי הרבה. עיבדתי והפקתי באין ספור סגנונות. יצרתי מוסיקה למחול ולתיאטרון. סינגלים לרדיו, אלבומים, מוסיקה אלקטרונית למועדונים, מופעים ומחזות זמר, נאמברים לטלוויזיה. אני תמיד ממשיך ללמוד, להתפתח ולהעמיק. רכשתי ידע היקפי ופרקטי בכל האספקטים של הפקה מוסיקלית וטכנאות סאונד. הקלטתי, עיבדתי, והופעתי עם אמנים מהשורה הראשונה. הפקתי וניהלתי מוסיקלית פרוייקטים גדולים בתחום המחול והתיאטרון. למדתי לרקום את האדרת המתאימה לכל גברת, לחוש את ציפיותיו וחששותיו של כל ״גוזל״ בקן, ולהתאים את אוזניי על מנת להבין את האישיות השונה והמגוונת של כל אמן שעימו עבדתי כל מנת ליצור חוויה אמיתית של התרגשות יצירתית ושביעות רצון. בדף ה"פרוייקטים" ניתן להאזין לעבודות נבחרות שלי.

בקן הציפורים, האולפן הביתי שלי, אני מעניק שירותי הפקה מוסיקלית, עיבוד, הקלטות, כתיבה, הלחנה, נגינה, ניהול מוסיקלי למופעים, עריכה, בישול ומאסטרינג, בסטנדרט מקצועי גבוה, בחריצות והקשבה, ותמיד במעוף. מוסיקה היא רגש, דרמה, תנועה, אווירה. מוסיקה צריכה לבקוע מלב היוצר כדי לחדור ללב המאזין.

 

מה באולפן :

קן הציפורים

 iMac Retina 5K, 27-inch, 2017
10.14.6
 
OSX Mojave
Logic Pro 10.4.7

Waves v10, Vienna MIR, Vienna Symphonic Library, Komplete 12 Ultimate, Broadway Lites, Nexus2, S-Gear, RedWirez, Heavyocity, Superior Drummer3, Shreddage3, Omnisphere 2.6 , Keyscape, AmpleSound, Loops De La Creme, Imperfect Samples, Fabfilter, DMG, Valhalla DSP

זה אומר כוח עיבוד עוצמתי ועבודה חלקה, אינסוף ערוצים, כלים וירטואלים משובחים כולל כלים אתניים נדירים, מערכות תופים וכלי הקשה, לופים, תזמורות מיתרים ונשיפה כולל כלי סולו משכנעים, סינתסייזרים, סאמפלרים ופסנתרים, ומיטב הפלאגינים באיכות המעולה ביותר לכל מה שקשור בסאונד . בנוסף לכל מה שמנוגן בקלידים או מתוכנת במחשב אני מנגן גם גיטרות  (אקוסטית וחשמלית) ומנדולינה, ואם זה לא מספיק יש במרחק טלפון אחד כמה וכמה נגנים נפלאים שישמחו לבוא.

Manley VoxBox -State of the art preamp/compressor/opto limiter/deeser/eq – מגבר מנורות אנלוגי משובח המעניק סאונד חם, בהיר ואיכותי לשירה, גיטרות, וכלים אקוסטים.

מיקרופון מנורות קונדנסור Rode NTV – שאוהב שמתקרבים אליו ומרווים אותו. מיקרופון ריבון Cascade Fathead II עם טרנספורמר של LUNDHEL.

פסנתר חשמלי Roland FP30. שמונים ושמונה קלידים שקולים.

מיקסר Allen & Heath Zed14

שני זוגות מוניטורים: Focal Twin6Be, Yamaha NS10

גיטרה חשמלית Gibson LesPaul Standard 1995 ואקוסטית של Ibanez

Mogami Cables 

האולפן ממוקם בדרום תל אביב בשכונת נווה עופר.

ניתן ליצור קשר דרך האתר , במדיה החברתית או בטלפון 03-6816826 .

אני בנאדם מוזר ללא טלפון סלולרי, אז אם אני לא עונה אפשר להשאיר הודעה ואחזור בהקדם. 😊

צ'יקות,

דן ציפורי 🦜